Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда76253
Бір айда2309
Бір аптада228
Кеше35
Тәулік2
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 193
өздігінен білім алу - 111
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 28
басқа формалар - 7
Дауыс бергендер саны: 396
Нәтижені көру
Сенім телефоны8 (71837) 64294
150
11616
5-10 сыныптар үшін бағдарлы лагерь
31-05-2013 10:48
5-10 сыныптар үшін бағдарлы лагерь

Бағдарлы лагерьдің күн тәртібі

Мұғалім

Жұмыс уақыты

Атауы

лагерьдің бағыты

Кабинет

1

Ғазиз Е.

9.00-13.00

«Әдеби таным»

Қазақ тілі мен әдебиеті

№ 43

2

Нұрғалиева Д.А.

9.00-13.00

«Әдеби таным»

Қазақ тілі мен әдебиеті

№ 16

3

Жакупова С.С.

9.00-13.00

«Әдеби таным»

Қазақ тілі мен әдебиеті

№ 46

4

Cабиғанова С.А.

9.00-13.00  

14.00-15.30

«Speaking in English»

ағылшын тілі

№ 30

5

Смагулова А.Е.

9.00-13.00

«Friendship»

ағылшын тілі

№ 26

6

Ибрайкина Қ.М

9.00-13.00

Олимпиада мектебі

Орыс тілі мен әдебиеті

№ 42

7

Тулеубаева К.Б.

9.00-13.00

Олимпиада мектебі

Орыс тілі мен әдебиеті

№ 26

8

Курлеутова Г.К.

9.00-13.00

«Жас зерттеуші»

Орыс тілі мен әдебиеті

№ 15

9

Ибраева Б.Ш.

9.00-13.00  

14.00-15.30

Олимпиада мектебі

Тарих

№ 44

10

Альдекенова А.Т.

9.00-13.00  

14.00-15.00

«Жас зерттеуші»

Тарих

№ 21

11

Алькеева З.Б.

9.00-13.00 

 14.00-16.00

Олимпиада мектебі

Математика

№ 41

12

Давлятчина С.В.

9.00-13.00  

14.00-16.00

«Жас математик»

Математика

№ 27

13

Муканова Б.К.

9.00-13.00  

14.00-15.00

Олимпиада мектебі

Математика

№ 40

14

Жумагельдинова Ш.М.

9.00-13.00  

14.00-15.00

«Жас математик»

Математика

№ 45

15 Абылгазина Э.Т.

9.00-13.00  

14.00-15.00

«Жас зерттеуші» Информатика № 35

16

Жакупов А.А.

9.00-13.00  

14.00-15.30

Олимпиада мектебі

География

№ 46

17

Кабылбекова А.С.

9.00-13.00  

14.00-15.30

Олимпиада мектебі

Физика

№ 29

18

Тұрғанбекова А.Т.

9.00-13.00

«Жас зертеуші»

Биология

№ 48

19

Ерхасова Қ.Б.

9.00-13.00

Олимпиада мектебі

Химия

№ 47

20

Карагатеев  Д.А.

9.00-13.00

Олимпиада мектебі

Химия

№ 47

21

Сыздыков А.Ж.

9.00-13.00

Олимпиада мектебі

Экономика

№ 23

22

Бекбасова Б.Ш.

9.00-13.00

Олимпиада мектебі

Ақыл-ой Одиссеясы

№ 42