Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда84751
Бір айда8375
Бір аптада1469
Кеше178
Тәулік27
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
мұғаліммен жұмыс - 194
өздігінен білім алу - 112
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
электрондық ресурстардан - 28
басқа формалар - 9
Дауыс бергендер саны: 400
Нәтижені көру
Бастауыш сынып оқушылары
Кибрат Кәрім
Кибрат Кәрім

Облыстық В.П.Никитенко атындағы XIV интелектуалдық олимпиадасы - ІІІ орын, облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  химия секциясы -  ІІІ орын /2020/, VІІІ облыстық математикалық турнирінің ІІ орын /2021/  жүлдегері.

Аблаева Наргиз
Аблаева Наргиз

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  өлкетану секциясы - ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Баисов Санжар
Баисов Санжар

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  химия секциясы - ІІІ орын /2020/, VІІІ облыстық математикалық турнирінің ІІ орын /2021/  жүлдегері.

Ермекова Жулдыз
Ермекова Жулдыз

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  физика секциясы - ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Жулудинова Адель
Жулудинова Адель

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  физика секциясы - ІІІ орын /2020/ жүлдегері.

Қасқарбай Аружан
Қасқарбай Аружан

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  математика секциясы - ІІІ орын /2019/ жүлдегері.

Сакен Нұрислам
Сакен Нұрислам

Республикалық «Robobalapan - 2020» конкурсының І орын /2021/ жүлдегері.

Масалимова Ясмин
Масалимова Ясмин

Республикалық «Robobalapan - 2020» конкурсының І орын /2021/, М.Мақатаевтың шығармашылығына арналған республикалық «Поэзияның асқар шыңы» сайысының ІІ орын жүлдегері. Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобалар сайысының  Алғыс хат /2020/ иегері.

Култаев Шахзат
Култаев Шахзат

VІІІ облыстық математикалық турнирінің ІІІ орын /2021/ жүлдегері. 

Жалешева Аяна
Жалешева Аяна

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  робототехника секциясы - ІІІ орын /2020/  жүлдегері, республикалық «KazRoboProject - 2020» конкурсының номинация /2019/ иегері.

Оразбек Камиль
Оразбек Камиль

Облыстық «Зерде» жас зерттеушілер жұмыстары мен шығармашылық жобаларының сайысы,  физика секциясы - ІІ орын /2020/ жүлдегері.

Жумажанова Жансулу
Жумажанова Жансулу

Облыстық «DARYN ECOART» суреттер мен қолөнер бұйымдарының экологиялық конкурсы - ІІІ орын  /2020/  жүлдегері.

бiрiншiсi алдың. 1 2 соңғысы